Human Presence Form Protection (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: User login form
de: Anmeldeformular

en: User registration form
de: Benutzerregistrierungsformular

en: Sitewide contact form
de: Kontaktformular der Website

en: Company
de: Firma

en: Validate
de: Überprüfen

en: API key
de: API-Key

en: Spam control
de: Spamkontrolle

en: Webforms
de: Webformulare

en: API credentials
de: API Zugangsdaten (credentials)

en: Personal contact form
de: Persönliches Kontaktformular

en: Search form
de: Suchformular

en: User login block
de: Benutzeranmeldungsblock

en: Search block form
de: Suchformular

en: Protected forms
de: Geschützte Formulare
