Human Presence Form Protection (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: User login form
eo: Por ensalutiĝa formularo

en: User registration form
eo: Por registriĝa formularo de uzanto

en: Personal contact form
eo: Persona kontakta formularo

en: Search form
eo: Serĉformularo
