Human Presence Form Protection (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: User login form
ru: Форма входа на сайт

en: User registration form
ru: Форма регистрации пользователя

en: Sitewide contact form
ru: Форма контактной информации для всего сайта

en: Company
ru: Компания

en: Validate
ru: Проверить

en: API key
ru: API-ключ

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: Plugin
ru: Плагин

en: Webforms
ru: Веб-формы

en: Personal contact form
ru: Персональная контактная форма

en: Search form
ru: Форма поиска

en: User login block
ru: Блок логина пользователя
