Human Presence Form Protection (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: User login form
da: Login-formular

en: User registration form
da: Brugerregistrering

en: Sitewide contact form
da: Site kontaktformular

en: Company
da: Virksomhed

en: API key
da: API-nøgle

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: Webforms
da: Webformularer

en: API credentials
da: API forudsætninger

en: Personal contact form
da: Personlig kontaktformular

en: Search form
da: Søgefelt

en: User login block
da: Bruger login-blok
