Human Presence Form Protection (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Company
et: Asutus

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Webforms
et: Veebivormid

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: Search form
et: Otsinguvorm
