Human Presence Form Protection (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: User login form
fa: فرم ورود کاربر

en: User registration form
fa: فرم ثبت‌نام کاربر

en: Sitewide contact form
fa: فرم تماس سراسری

en: Company
fa: شرکت

en: Plugin
fa: افزونه

en: Personal contact form
fa: فرم تماس شخصی

en: Search form
fa: فرم جستجو
