Human Presence Form Protection (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: User login form
it: Form di autenticazione dell'utente

en: User registration form
it: Form di registrazione dell'utente

en: Sitewide contact form
it: Form di contatto del sito

en: Company
it: Azienda

en: Spam control
it: Controllo spam

en: Webforms
it: Webform

en: API credentials
it: API delle credenziali

en: Personal contact form
it: Modulo di contatto personale

en: Search form
it: Form di ricerca
