Human Presence Form Protection (7.x-1.2) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: User login form
no: Påloggingsskjema

en: User registration form
no: Skjema for brukerregistrering

en: Company
no: Firma

en: Spam control
no: Søppelkontroll

en: Plugin
no: Tillegg

en: Webforms
no: Nettskjemaer

en: Personal contact form
no: Personlig kontaktskjema

en: Search form
no: Søkeskjema
