Human Presence Form Protection (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Company
oc: Societat

en: API key
oc: Clau API

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: Personal contact form
oc: Formulari de contacte personal

en: Search form
oc: Formulari de recèrca
