Human Presence Form Protection (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: User login form
pl: Formularz logowania użytkownika

en: User registration form
pl: Formularz rejestracji użytkownika

en: Company
pl: Firma

en: Validate
pl: Walidacja

en: API key
pl: Klucz API

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Webforms
pl: Formularze

en: Personal contact form
pl: Osobisty formularz kontaktowy

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: User login block
pl: Blok logowania użytkownika
