Human Presence Form Protection (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: User login form
tr: Kullanıcı girişi formu

en: Company
tr: Şirket

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Personal contact form
tr: Kişisel iletişim formu

en: Search form
tr: Arama formu

en: User login block
tr: Kullanıcı girişi bloğu
