Human Presence Form Protection (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: User login form
hu: Felhasználói bejelentkezés űrlapja

en: User registration form
hu: Felhasználói regisztrációs űrlap

en: Sitewide contact form
hu: A webhely kapcsolati űrlapja

en: Company
hu: Cég

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: API key
hu: API kulcs

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Webforms
hu: Űrlapok

en: API credentials
hu: API kulcsok

en: Personal contact form
hu: Személyes kapcsolatfelvételi űrlap

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: User login block
hu: Bejelentkezés blokk
