Human Presence Form Protection (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: User registration form
mr: सदस्य नोंदणी अर्ज

en: Sitewide contact form
mr: साईट साठी संपर्क अर्ज

en: Personal contact form
mr: खाजगी संपर्क अर्ज

en: Search form
mr: शोध
