Human Presence Form Protection (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: User login form
vi: Form đăng nhập

en: User registration form
vi: Form đăng ký tài khoản

en: Sitewide contact form
vi: Form liên hệ hệ thống

en: Company
vi: Công ty

en: API key
vi: khóa API

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Webforms
vi: Biểu mẫu web

en: Personal contact form
vi: Trang liên hệ cá nhân

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm
