Human Presence Form Protection (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Company
cy: Cwmni

en: Webforms
cy: Ffurfiau Gwe

en: Personal contact form
cy: Ffurflen gyswllt bersonol

en: Search form
cy: Ffurf chwiliad
