Human Presence Form Protection (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: User login form
ja: ユーザーログインフォーム

en: User registration form
ja: ユーザー登録フォーム

en: Sitewide contact form
ja: サイト全体のお問合せフォーム

en: Company
ja: 会社

en: Validate
ja: 確認

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Webforms
ja: ウェブフォーム

en: API credentials
ja: API認証情報

en: Personal contact form
ja: パーソナルコンタクトフォーム

en: Search form
ja: 検索フォーム

en: User login block
ja: ユーザーログインブロック
