HPCloud (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Private
af: Privaat

en: Public
af: Publiek

en: unknown
af: onbekend

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Create
af: Skep
