HPCloud (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Create
ast: Crear
