HPCloud (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Create
az: Yaradıldı

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Advanced
az: Əlavə
