HPCloud (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ
