HPCloud (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Create
cy: Creu

en: Advanced
cy: Uwch

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol
