HPCloud (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Private
da: Privat

en: Public
da: Offentlig

en: unknown
da: ukendt

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Create
da: Opret

en: Advanced
da: Avanceret

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Account Information
da: Kontoinformation
