HPCloud (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Public
el: Δημόσιες

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Create
el: Δημιουργία

en: Advanced
el: Προχωρημένο
