HPCloud (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Create
eo: Kreu

en: Advanced
eo: Specialaj
