HPCloud (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Private
et: Privaatne

en: Public
et: Avalik

en: unknown
et: tundmatu

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Create
et: Loo

en: Database
et: Andmebaas

en: Advanced
et: Täpsem
