HPCloud (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Private
eu: Pribatua

en: Public
eu: Publikoa

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Create
eu: Sortu

en: Database
eu: Datu-base

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua
