HPCloud (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Private
fa: خصوصی

en: Public
fa: عمومی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: Create
fa: ایجاد

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Secret Key
fa: کلید رمز
