HPCloud (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Private
gl: Privado

en: Public
gl: Público

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Create
gl: Crear

en: Database
gl: Base de datos

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Storage Space
gl: Espazo de almacenamiento
