HPCloud (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: Public
hi: सार्वजनिक

en: unknown
hi: अज्ञात

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: Create
hi: बनाएँ

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Advanced
hi: विकसित
