HPCloud (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Private
hr: Privatno

en: Public
hr: Javno

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Create
hr: Stvori

en: Advanced
hr: Napredno
