HPCloud (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Private
hu: Rejtett

en: Public
hu: Nyilvános

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Create
hu: Létrehozás

en: Database
hu: Adatbázis

en: Advanced
hu: Haladó

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Endpoint
hu: Végpont
