HPCloud (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Username
it: Nome utente

en: Private
it: Privato

en: Public
it: Pubblico

en: unknown
it: sconosciuto

en: Name
it: Nome

en: Create
it: Crea

en: Advanced
it: Avanzate
