HPCloud (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Create
km: បង្កើត
