HPCloud (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Private
ku: تایبەت

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Create
ku: درووستکردن
