HPCloud (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്
