HPCloud (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Private
mr: खाजगी

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: unknown
mr: अज्ञात

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव
