HPCloud (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Private
oc: Privat

en: unknown
oc: desconegut

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Create
oc: Crear

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Advanced
oc: Avançat

en: Accounts
oc: Comptes
