HPCloud (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Private
pt: Privada

en: Public
pt: Público(a)

en: unknown
pt: desconhecido

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: Create
pt: Criar

en: Database
pt: Banco de dados

en: Advanced
pt: Avançado

en: Accounts
pt: Contas

en: Metadata
pt: Metadados

en: CDN URL
pt: URL CDN
