HPCloud (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Public
si: පොදු

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
