HPCloud (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Private
sk: Súkromné

en: Public
sk: Verejné

en: unknown
sk: neznáme

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Database
sk: Databáza

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Accounts
sk: Účty
