HPCloud (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Private
sv: Privat

en: Public
sv: Offentlig

en: unknown
sv: okänd

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Create
sv: Skapa

en: Database
sv: Databas

en: Advanced
sv: Utökad

en: Accounts
sv: Konton

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel
