HPCloud (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: unknown
ta: தெரியாதது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட
