HPCloud (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Private
be: Прыватны

en: Public
be: Публічнае

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Create
be: Стварыць

en: Database
be: База дадзеных

en: Advanced
be: Дадаткова
