HPCloud (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Private
ca: Privat

en: Public
ca: Públic

en: unknown
ca: desconegut

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Create
ca: Crea

en: Database
ca: Base de dades

en: Advanced
ca: Avançat
