HPCloud (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Private
cs: Soukromé

en: Public
cs: Veřejná

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Database
cs: databáze

en: Advanced
cs: Pokročilé
