HPCloud (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Username
de: Benutzername

en: Private
de: Privat

en: Public
de: Öffentlich

en: unknown
de: unbekannt

en: Password
de: Passwort

en: Create
de: Erstellen

en: Database
de: Datenbank

en: Advanced
de: Erweitert

en: Accounts
de: Konten

en: Metadata
de: Metadaten

en: Secret Key
de: Geheimer Schlüssel

en: Account Information
de: Konteninformation

en: Endpoint
de: Endpunkt

en: API keys
de: API-Schlüssel

en: Access Key
de: Zugriffsschlüssel

en: Storage Space
de: Verfügbarer Speicherplatz
