HPCloud (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Private
fi: Yksityinen

en: Public
fi: Julkinen

en: unknown
fi: tuntematon

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Create
fi: Luo

en: Database
fi: Tietokanta

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Accounts
fi: Tilit

en: Secret Key
fi: Turva-avain
