HPCloud (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Private
gu: ખાનગી

en: Public
gu: જાહેર

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Create
gu: બનાવો
