HPCloud (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Private
he: פרטי

en: Public
he: ציבורי

en: unknown
he: אחר

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Create
he: יצירה

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Advanced
he: מתקדם
