HPCloud (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Private
ja: プライベート

en: Public
ja: パブリック

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Create
ja: 作成

en: Database
ja: データベース

en: Advanced
ja: 高度

en: Metadata
ja: メタデータ

en: Access Key
ja: アクセスキー
